forex

THODEX DÜNYASI SİZİ BEKLİYOR

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
THODEX DÜNYASI SİZİ BEKLİYOR
Kripto para (sanal para) aslında geleceği şekillendirecek olan yepyeni bir dünyanın adımlarını atan internet dünyasının yeni nesil alım gücünü simgeleyen bir sistem topluluğudur. Kısaca literatürdeki anlamına bakacak olursak Kripto para; takas işlemlerinde kullanılacak olan tamamen dijital ortamda hazırlanan kriptolanan (şifrelenen) sanal para sistemleri bütünüdür.

Thodex Kripto Para Borsası İncelemesi: Türk Lirası Yatırma, Bitcoin Alma ve Komisyonlar | Coin Otağ

Günlük hayatta kullandığımız alışverişlerimizde veya başkalarına borç öderken yardımcı olan kredi kartlarımızın, banka kartlarımızın şeffaf yani herkes tarafından bulunabileceği tehlikesini en aza indiren şifrelenmiş rakamlardan oluşan yeni nesil bir sistem bütünüdür. Kripto paradan bahsederken aslında Kriptoloji (Şifreleme Bilimi) ile ilgili bilgi sahibi olmamız gerekmektedir. Kriptoloji; herhangi bir konu veya herhangi bir siste hakkındaki verilerin sadece yazılan kripto sisteminin bildiği kendi algoritmasına göre şifrelenmesini sağlayan bir bilim dalıdır. Kripto para adını verdiğimiz sanal sistemin de isminin Kripto para denilmesi sistemin kendi algoritmasına göre o sanal parayı şifrelemesinden kaynaklanmaktadır. Kripto paraların geleceğin birimi veya alışveriş nesneleri haline gelmesinin en önemli nedenlerinden biri de her sektörde olan ve olması gereken rekabet olgusunun bu sektöre de sırayet etmiş olmasıdır.

MVbfC6

 

Alım Gücü Tarihçesi                                                    

Hatırlayacağımız gibi ilk olarak alışveriş sistemleri yani alım gücünü belirleyen şeyler takasla ardından metal unsurlarla daha sonra da günümüzün sistemi olan ve paranın bulunmasıyla yeni bir dünya sistemi oluşması sağlayan bir silsile ile meydana gelmiştir. Yıllar hatta yüzyıllar sonra internet adını verdiğimiz alt yapı ve iletişim sisteminin  bulunmasıyla parasal sistem de kendini sanal aleme entegre etmiş fakat burada hackerlar nedeniyle kişisel bilgilere ulaşım kolay hale gelmiştir. Bu nedenle bilgilerin güvenilirliği veya bilgilere ulaşım güvenlik sistemlerinde açık olacağı için bilgilerden öte paranın da şifrelenmesini sağlayan kripto para sistemi hayatımıza girmiştir. Az önce de bahsettiğimiz gibi Kripto paranın hayatımıza girip burada deyimi yerindeyse kendi içerisinde bir kripto para borsası oluşturması rekabetin ne denli boyutlara ulaştığının apaçık göstergesidir. Her sektörde olan ve rekabetin gerekli bir unsuru adeta rekabet edebilmek için bir kural haline gelmiş olan kampanyalar kripto para sisteminde de kendini göstermektedir. Sektörde henüz yeni sayılabilecek isimlerden biri olan fakat kısa zamanda güvenilirliği ve müşterilerine olağanüstü derecede kar ettirilebilirliği göz önüne alındığında uzun yıllar daha sektörde var olacak olan Thodex şirketi bu kripto para şirketlerinin başını çekmektedir. Ayrıcalıklarını sadece kendisine ait kampanyalarla göstermeyi başaran ve bu nedenle henüz yeni olmasına karşın adından sıkça bahsettiren Thodex katılım kampanyası aşağıdaki koşulları içermektedir. Sizlerde yeni nesil kripto para dünyasına karlı bir şekilde yatırım yapmak için Thodex ayrıcalığını tercih seçin.

Thodex Porsche Çekilişi | ÇEKİLİŞ.BİZ

Katılım Koşulları

•             3. Seviye üyeliğini tamamlayan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı,

10.000,00 TL veya 10.000,00 TL’ye eş değer olan kripto varlık ya da dolar hacmine ulaşan her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı,

 

Affiliate sistemine kayıtlı olup da, bu sistem aracılığı ile www.thodex.com isimli platformuna 3. Seviye üyeliğini tamamlamış 5 yeni üye kazandıran her kullanıcıya 1 çekiliş hakkı, verilecektir.

 

•             Söz konusu ikramiyelere dair vergi ve gümrük giderleri bulunduğu ülkenin mevzuatına uygun olarak talihli tarafından karşılanacaktır.

 

•             Thodex çalışanları ile 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.

 

•             Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

 

•             Katılımda verilen bilgilerin güncelliği, doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcıların sorumluluğundadır. Yanlış beyan edilen bilgiler nedeniyle Thodex sorumlu tutulamaz.

 

•             Bu çekilişe katılan herkes yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

KAYNAK : https://www.thodex.com/tr/cekilis

Kaynak:akgazete

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Halil Sezai hakkında iddianame kabul edildi: 30 Ekim'de hakim karşısına çıkacakÖnceki Haber

Halil Sezai hakkında iddianame kabul edi...

FETÖ'cü Emre Uslu kaç, S-400'ler geliyor!Sonraki Haber

FETÖ'cü Emre Uslu kaç, S-400'ler geliyor...

Yorum Yazın

Erdoğan : Sende zerre kadar yürek varsa eşimle ilgili değil, benimle ilgili konuş
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Vladimir Putin ile görüşmesinin detaylarını anlattı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Charlie Hebdo'ya tarihe geçecek cevap
Ermenistan ordusu, Berde şehrini vurdu
Diyarbakır ve Batman'da 'Yıldırım-14 Zori Operasyonu' başlatıldı
Hazine ve Maliye Bakanı Berat Albayrak: Ekonomik Güven Endeksi ekimde 92,8 değerine yükseldi.
CHP'li Eren Erdem koronavirüse yakalandı!
Halk TV'de skandal yayın! Macron ve Merkel'i koruyup Başkan Erdoğan'ı suçladı .
Paramotorla Hatay’a gelen teröristleri bakın kim eğitmiş!
İslam düşmanlarının cebini doldurmayın!
İslam düşmanı haçlı artığı Charli Hebdo'dan yeni alçaklık! Sosyal medya ayağa kalktı
Hatay'daki yangında son durum!
Kemal Kılıçdaroğlu İslam'ı hedef alan Macron'a tek laf etmedi! .
Azerbaycan, Dağlık Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan’ı böyle vurdu
İstanbul Valiliği, Kılıçdaroğlu'nun "İmamoğlu toplantıya çağrılmadı" iddialarını yalanladı
Tepkiler sonrası Fransa'dan pişkin açıklama! Skandal cuma hutbesi kararı
Başsavcılık, İYİ Parti İstanbul İl Başkanı Buğra Kavuncu, hakkında soruşturma başlattı
Selçuk Bayraktar, Tele1'e tokadı bastı
Mithat Sancar: İskenderun saldırısını en sert şekilde kınıyoruz
Akkal ; FETÖ iltisaklı isimler aday gösterildi.

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar