forex

Siyonist maşaların hedefi Erdoğan!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Siyonist maşaların hedefi Erdoğan!
Tüm mazlumlar gibi Mescid-i Aksa’nın koruyucusu Filistinlilerin de umudu olan Cumhurbaşkanı Erdoğan, bayram boyunca Haçlı - Siyonist uşağı medyanın hedefi oldu. İsrail vahşetini kibrit kutusu kadar gören ya da hiç görmezden gelen Sözcü, Karar, Cumhuriyet, Birgün, Evrensel gazeteleri ile Fox, Halk TV, Tele1, KRT gibi CHP beslemesi kanallar, bayramda bile AK Parti ve Erdoğan aleyhine nefret tohumları saçtı.

Siyonist maşaların hedefi Erdoğan!

Terör devleti İsrail, dünyanın gözü önünde Kudüs ve Gazze’deki katliamlarını sürdürüyor. İşgal ve zulmün pençesindeki Filistinli mazlumlara sadece Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan ve AK Parti iktidarı sahip çıkıyor. Sürekli insan hakları ve evrensel değerlerden bahseden Haçlı Batı ülkeleri ise Siyonist zulme sessiz kalıyor. Batı’nın tasmasını elinde tuttuğu yerli işbirlikçiler de siyaset, gayri milli STK ve medya sahasında benzer bir tavır sergiliyor.

Şer medyası zulme sessiz

Kahve dedikodularını dahi manşete çekip tüm dünyadaki mazlumların hamisi Başkan Erdoğan’a nefret kusan Sözcü, Karar, Cumhuriyet, Birgün, Evrensel gazeteleri, dünyanın gözü önünde bebek katleden, ilk kıblemizi ateşe vermeye kalkan İsrail’in 130’u aşkın sivili katletmesini dünkü nüshalarında da kibrit kutusu ebatındaki haberlerle geçiştirdi. Fox, Halk TV, Tele1, KRT adlı CHP beslemesi televizyon kanalları da, Siyonist zulmü yok sayıp bayramda bile AK Parti ve Erdoğan aleyhine nefret tohumları ekti. Twitter, Facebook, Instagram gibi sosyal medya hesaplarını saran laikçi Kemalist troller ise Hamas’ın İsrail’i vuran füzeleriyle alay ederek terörist zalimin çanakçılığını yaptılar. İnsan hakları savunucuları ve yazarlar Siyonizmin içimizdeki işbirlikçilerine sert tepki gösteriyor.

Barbarlığa gık çıkarmıyorlar

Akit’e konuşan İnsan Hakları Savunucuları Derneği (İHSD) Başkanı Ali Akbaş, şunları dile getirdi: “İşbirlikçiler İsrail terörüne ya susuyor ya da katliamcıya destek veriyor. CHP ilk gün tepki gösterdi, Meral Akşener bir iki gün ses yükseltti, o kadar. Medyaları ise daha berbat. Kızıl Soros Osman Kavala ve katil Selahattin Demirtaş için ortalığı yıkanlar, Boğaziçi’nde rektör seçimi için kıçını dönenler, hendekçi teröristler için kampanya üstüne kampanya düzenleyenler, Montrö’yü bahane edip darbe bildirisi yayınlayanlar, bebek katili İsrail’in barbarlığına gıkını çıkarmıyor.”

Mazlumu savunana saldırıyorlar

İHSD Başkanı Akbaş, sözlerini şöyle sürdürdü: “Dış güçlerin piyonu olan bu şer çıraklarına Allah fırsat vermesin. İsrail için, Batı için susmak gerekiyorsa susarlar, bağırmak gerekiyorsa bağırırlar. Mazlumlar için ses yükseltenlere ses yükseltir bunlar. Mazlumları savunanlara saldırırlar. Filistin’in yanında durana saldırırlar. İsrail’e ‘one munite’ diyene operasyon çekerler. Hepsine lanet olsun.”

Ya susuyorlar ya geçiştiriyorlar

Yazar İsmail Nacar ise, tepkisini şu sözlerle dile getirdi: “Bunlar küresel operasyonun aparatıdır. Mazlumlara Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan’ın sahip çıkmasından da rahatsızlar. Bu sebeple zulmü görmezden gelmeye, gözden kaçırmaya çalışıyorlar. Aynısını Batı ülkeleri de yapıyor. İsrail zulmüne ya susuyorlar ya da geçiştiriyorlar. Son tahlilde ise ‘İsrail savunma hakkını kullandı’ diyebiliyor ve zulme alkış tutuyorlar.”

Tıpkı terörist İsrail gibiler

Nacar, şöyle devam etti: “Türkiye’de dini görünümlü, Atatürkçü görünümlü, milliyetçi görünümlü maskeli oluşumları yönlendirerek Tayyip Erdoğan’ı tasfiye planının her şeklini devreye koymuş durumdalar. İsrail’in Filistin’e saldırdığı şiddetle AK Parti’ye yüklenmekle meşguller. Abdullah Gül’lerin, Ali Babacan’ların gizli ihanetleri de İsrail’i es geçip Erdoğan’ı devirmek ve mazlumları tamamen umutsuz bırakmak gayesiyledir.”

Kaynak:yeni akit


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
CHP'li Dursun Çiçek kirli ittifakı deşifre etti, ağzındaki baklayı çıkardı: HDP'lilere bakanlık verebilirizÖnceki Haber

CHP'li Dursun Çiçek kirli ittifakı deşif...

Kabine toplantısında gündem: Kademeli normalleşmeSonraki Haber

Kabine toplantısında gündem: Kademeli no...

Yorum Yazın

Muharrem İnce'den CHP'ye: İktidar olsanız milleti perişan edersiniz
HDP'li Garo Paylan'dan CHP ve İYİ Parti'ye tepki: Biz de sizinle olmaktan çok mutlu değiliz
Başörtülü akademisyene saldıran Eray Çakın tutuklandı
67 bin kişinin oy kullandığı Twitter seçim anketinden çarpıcı sonuçlar
HDP’li ilçe başkanının PKK'lı teröristi evinde sakladığı ortaya çıktı
Hakan Ural'dan Ekşi Sözlük'e! 'Kimsiniz oğlum siz?'
Başkan Erdoğan'dan "müsilaj" açıklaması: Ülkemizi arıtma tesislerini törenle durduran zihniyetin keyfine terk edemeyiz
Milli Aksungur İHA'ya müthiş özellik! Geri sayım başladı
'Yıkım ekibinden' Meral Akşener: Hükümet 'Kanal İstanbul' fantezisiyle uğraşıyor
Ankara'da caddeleri sel bastı
Kemal Kılıçdaroğlu: Kanal İstanbul Projesi'ni durduracağız
Kurban pazarları hareketlendi: Fahiş fiyat artışı var
FETÖ ve PKK’nın umudu Peker
Vergi ve borç yapılandırması Resmi Gazete'de yayınlandı
İstanbul'da dev PKK operasyonu! HDP Beyoğlu İlçe Başkanı da gözaltında
Akşener'in sözleri 'şer ittifakını' sarstı! HDP'den 'ortaklarına' sert cevap
Akkuyu Nükleer Güç Santrali’nde çalışmalar sürüyor
Alabarda ABD'nin sinsi planını anlattı
NBBTC Holding'den Petrol ve Gaz alanında dev işbirliği
Bakan Fatih Dönmez açıkladı! Adres değişti, yeni bir kuyu müjdesi

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar