murat kurum
murat kurum

NNBTC ile INNOVEX Türkiye'ye yatırım konusunda anlaşma imzaladılar..

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
NNBTC ile INNOVEX Türkiye'ye yatırım konusunda anlaşma imzaladılar..
Ankara Anadolu Hotels'de gerçekleşen NBBTC Holding'in 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi toplantısında NBB TC , G.Kore’nin Hologram Teknolojindeki en büyük firmalarından olan INNOVEX firması ile yatırım mutabakatına imza attılar.

NBBTC Holding'in 2-3 Aralık tarihlerinde düzenlediği, Ülkemizin Ekonomi ve Kalkınma Modellerinin tanıtıldığı 1.EKONOMİ KALKINMA KONSEYİ Toplantısına G.Kore'den katılım sağlayan Kore'nin Teknoloji devlerinden INNOVEX CEO'su Gyun CHAE ile NBBTC Kurucu Başkanı Dr.Necati BULAK arasında küresel yol haritası ve yeni iş yatırımı beyan töreni düzenledi Türkiye'de yaklaşık 20 Milyon Euro (28.2 Milyar Won) yatırım yapmak için mutabakat metnine imza attılar.

Başkan Necati BULAK, Innovex'e yapılacak yatırımdan başlayarak mükemmel teknolojiye sahip diğer Kore şirketlerini keşfetme ve onlara yatırım yapma planlarını duyurdu. Ayrıca NBBTC ve INNOVEX, faaliyetlerini Türkiye dahil Orta Doğu ve Afrika'ya yaymak için gerekli teknik işbirliği sistemini kurmayı planladıklarını da duyurdular . INNOVEX daha önce NBBTC ile 2020 yılında görüntülü medya işinde işbirliği ve yatırım konusunda bir Mutabakat Zaptı imzalamıştı ancak yatırım, COVID-19 gibi çeşitli koşullar nedeniyle ertelenmişti. 

INOOVEX'ten yapılan açıklamada "Bu mutabakat zaptını imzalamadan önce yatırım ölçeğini genişlettik ve bazı detayları doğruladık" dedi ve ekledi: "Innovex, elektrikli araç şarj altyapısı ve Kore şirketleri ile iş birliğini teşvik etmek için bir başlangıç ​​noktasıdır. Türkiye'de enerji depolama sistemleri ile yatırım anlaşması imzaladık" dedi.

WizS3u

''Yatırım mutabakat zaptı imzalandığından, spesifik yatırım ve iş işbirliği planları, yatırım takvimi ve koşulları gibi detayları teyit eden bir yatırım sözleşmesini de en kısa sürede imzalamayı planlıyoruz” diye konuştu. ''Ürünleri çeşitlendirmeyi, önceki teknolojileri geliştirmeyi ve geliştirme personelinin güvence altına alınması ve üretim tesislerinin genişletilmesi de dahil olmak üzere gelecekteki gıda kaynaklarını güvence altına almak ve satışları artırmak için ciddi yatırımlara başlamayı planlıyoruz" diye ekledi.

INNOVEX ‘İ TANIYALIM..

INNOVEX Co, Ltd, G.Kore’nin müşterilerine güven veren en iyi teknoloji grubu olarak sürekli araştırma ve geliştirme yoluyla yeni ve yaratıcı akıllı ekran teknolojisi  ve çözüm alanında en iyi hizmeti sunan küresel bir şirkettir.

İŞ ALANLARI

TAS Medya Tanıtımı ;

TAS (Tünel Reklam Sistemi), Dünya lideri bir teknoloji olup,bir metro tünelinde düzenli aralıklarla yüzlerce LED çubuğunun kurulduğu ve her LED çubuğunun yüksek hızda bireysel video karelerini ifade ettiği bir tünel reklam teknolojisidir.

YMAfQ0

İnsan gözünün görüntü prensibi ile bir görüntüde ifade edilen yeni bir teknolojidir ve metronun geçiş hızına göre bağlantılıdır. TAS'nin kurulduğu bölümde yolcular ,Hızlı bir şekilde hareket eden metronun karanlık bölümünde videonun beklenmedik bir şekilde görülmesi, diğer metro medyasından çok daha yüksek hatırlama oranına sahiptir.

SPIN TV

Basit görüntüler sunan mevcut reklam ortamlarının 360 derece ötesine dönebilen ve dönebilen yeni bir konsept multimedya ürünüdür. TAS tarafından kullanılan görüntü efekti ile görüntü üretim teknolojisini kullanarak sınırlı iç ve dış mekanlarda ekranı 360 derecelik bir açıdan izlemeyi mümkün kılan yeni konsept dijital bir ekran.

 SdLwV3

Kore'deki en iyi teknoloji ve deneyime sahip olarak, yaratıcı alan kullanımı ve görünürlük özelliklerine sahip ekran gerçekleştiriliyor.

1.LED modüllerini silindirik bir ortama düzenli aralıklarla yerleştirme

2. İç sütun ve LED modülü dönmeye başladığında, ışığın gözlerde kaldığı ve tek bir görüntü olarak gerçekleştiği sonuç etkisinden dolayı boş alan kaybolur

3. Kullanımda: 360˚'da herhangi bir yerde tanıtılabilen iki canlı görüntü kalitesinde ekranla oynayın


gYXCrQ

WING TV (Virtual Holographic Digital Display)

TAS tarafından kullanılan görüntü efekti ile görüntü üretme teknolojisini kullanarak çeşitli iç mekanlarda öndeki 3D stereoskopik görüntülere benzer efektler gösteren sanal bir holografik dijital ekrandır. Kafe, ayakkabı mağazaları, bankalar, devlet daireleri ve mağazalar gibi çeşitli alanlarda reklam ve ürün / ürün tanıtımı için kullanılabilecek bir üründür. SD kart kullanarak kontrol sistemi ve Wifi kullanarak ağ kontrol sistemi mevcuttur.
 

İŞ ORTAKLIĞI ;

LED metro tüneli reklam sistemi alanında dünyanın en iyi teknolojisine dayanarak, Kanada Adtrackmedia'nın TAS sistemi üretimi, tasarımı, kurulum yönetimi ve bakımı gibi tüm teknik görevlerin özel sevkiyatını yapıyoruz.

 

 

Kaynak:akgazete


 • 0
  SEVDİM
 • 3
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi ToplantısıÖnceki Haber

NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi...

NNBTC ile KİKO Türkiye'ye yatırım konusunda anlaşma imzaladılar..Sonraki Haber

NNBTC ile KİKO Türkiye'ye yatırım konusu...

Yorum Yazın

İstanbul'da iki ilçede CHP ve DEM Parti'nin ittifakı belgelendi
Murat Kurum mal varlığını açıkladı
Cumhuriyet gazetesi dalga geçmişti: Milli Muharip Uçağı KAAN ilk uçuşunu gerçekleştirdi
Rusya, KAAN savaş uçağına ortaklık için göz kırptı: İşbirliği geliştirmek istiyoruz
CHP'li Mehmet Sevigen'den bomba iddia: CHP'liler 81 ilde sandığa gitmeme kampanyası yapacak
Meral Akşener Ekrem İmamoğlu'nu çizdi: Bu şehri yönetemezsin
Ümit Özdağ'dan Ekrem İmamoğlu çıkışı: Türkiye için ciddi bir tehdit
Turgut Altınok'tan 'OSB' hamlesi: Ankara'yı ticaretin başkenti yapacağız
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan son dakika seçim açıklaması! CHP'lilere seslendi
Üsküdarlı amca Murat Kurum'la çay içmek istemişti: Buluşma gerçekleşti
Doğu Akdeniz'deki enerjinin geleceği ve güncel jeopolitik gelişmeler Doğu Akdeniz Enerji Zirvesi’nde tartışıldı.
Murat Kurum: İstanbul'un mahalle mahalle sorunlarını biliyoruz
Son dakika... AK Parti’nin İstanbul adayı Murat Kurum oldu! Murat Kurum kimdir?
MHP lideri Devlet Bahçeli: Hazımsızlık Kelime-i Tevhid'deyse tarafımızı ilan ediyorum! La İlahe İllallah Muhammeden Resulullah .
Meral Akşener isim vermeden Ekrem İmamoğlu'nu eleştirdi: Cakarta'nın kaosuna mahkum ediyorlar
Ümit Dikbayır, İyi Parti'den ihraç edildi
NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi Toplantısı 2-3 Aralık'ta Ankara'da gerçekleştirildi
Son dakika: Ebu Ubey'de duyurdu! İsrail'e ağır darbe...
Türkiye ile Katar arasında 12 anlaşma imzalandı
NBBTC Holding 1.Ekonomi Kalkınma Konseyi Toplantısı

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar