forex

Kılıçdaroğlu yalan ve iftirada sınır tanımadı! Gerçekler tek tek yüzlerine vuruldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bütçe görüşmelerini, her zaman olduğu gibi yalan, iftira ve hakaretleri ile provoke etti. Ancak ne partisindeki kadın tacizler ne de yolsuzluklar ile ilgili tek bir cümle etti.

İktidar olacağız' diyen Kemal Kılıçdaroğlu yine 'error' verdi!

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, bütçe görüşmelerini, her zaman olduğu gibi yalan, iftira ve hakaretleri ile provoke etti. Ancak ne partisindeki kadın tacizler ne de yolsuzluklar ile ilgili tek bir cümle etti.

KENDİ BELEDİYE BAŞKANINI UNUTTU
Kılıçdaroğlu, "Niye döviz üzerinden borçlanıyorsun" diye eleştirilerine devam ederken, AK Partililer, "İstanbul Belediye de borçlandı" deyince, "Açtınız yolu tabii, İstanbul Belediyesi de… " dedi. Arkasından verdiği yanıtın farkına varınca bu kez de "Yurt içinde vatandaşların döviz üzerinden borçlanmasından söz ediyorum" diye durumu kurtarmaya çalıştı.

GERÇEKLER TEK TEK YÜZÜNE ÇARPILDI
AK Parti Grup Başkanvekili Mehmet Muş, iftiralara tek tek yanıt verip CHP'nin gerçek yüzünü ortaya koydu. Muş, Kılıçdaroğlu Genel Kurul'da olmadığı için cevabı CHP'lilere verdi. Anlatılanlardan rahatsız olan CHP'liler, konuşması boyunca Muş'a laf attı. Sesler o kadar yükseldi ki konuşma dinlenemez hale geldi. TBMM Başkanı Mustafa Şentop, sık sık uyarıda bulunmak zorunda kaldı. Muş bu duruma, "Gerçeklerin acıtıcı özelliği vardır, gerçekler bağırtır " diye karşılık verdi.

TEFECİ ELİNE DÜŞMÜŞ
Kılıçdaroğlu'nun son günlerde grup toplantılarında hükümeti İngiltere'deki tefecilerden para aldığı yalanını söylediğini belirten Muş, İstanbul Büyükşehir Belediyesi'nin Londra'daki "tefecilerden" 580 milyon dolar borç para aldığını hatırlattı. Muş, "Genel Başkanları tefeci diyor, belediye başkanları tefecilerin eline düşmüş kutlama töreni yapıyor" dedi.

MİSS TURKEY GÜZELİ
Muş, CHP'li belediyelerin bulunduğu şehirlerde otobüslerin pislikten mantar tuttuğunu, Yalova ve Menemen Belediye başkanlarının yolsuzluklarının yargıya intikal ettiğini hatırlattı. Kılıçdaroğlu'nun İstanbul Büyükşehir Başkanlığını aldıklarında "hiçbir işçiyi işten çıkarmayacağı" söz verdiğini ancak 11 bin 607 kişinin işten çıkartıldığını, İstanbul Kütüphane Müdürünü Mezarlıklar Müdürü olarak göndererek liyakattan ne anladığını gösterdiğini ifade eden Muş, "Miss Turkey güzeli seçilen Gençlik Kolları üyesinin kariyer danışmanı olarak atandı" diye konuştu.
Muş, CHP İstanbul örgütlerine gönderilen "torpilli işe alım" yazısını da Genel Kurul'da gösterdi.

TERÖR SEVİCİLER
Kılıçdaroğlu'nun Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş'ın iddianamedeki suçlarına ilişkin şeref madalyası ifadesi kullandığını anımsatan Muş, "Selahattin Demirtaş çukur eylemlerinde Türk Silahlı Kuvvetleri'nden değil PKK'nın yanında olduğunu söylemiştir. Osman Kavala ise silahlı muhalefet hareketini meşrulaştırmıştır. Hangi akılla bu terör sevicilerine şeref madalyası takıyorsunuz" dedi.

YANDAŞA İHALE
Muş, Kılıçdaroğlu'nun eşe dosta ihale yok dediğini ancak Halk TV patronuna ihale verdiğini söyledi. Muş, CHP'li bankamatik memurlar oluşturulduğunu hatırlattı.
Muş CHP'li belediyelerin açılan musluktan başka hizmetinin bulunmadığının altını çizdi.

 

Kaynak:Sabah


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
A Milli Futbol Takımı'nın rakipleri belli olduÖnceki Haber

A Milli Futbol Takımı'nın rakipleri bell...

MTV ve cezalara büyük indirim! İşte şartlarSonraki Haber

MTV ve cezalara büyük indirim! İşte şart...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar