forex

Haçlı’nın Sözcüsü! Ayasofya’nın ibadete açılışı, yılın felaketiymiş!

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Haçlı’nın Sözcüsü! Ayasofya’nın ibadete açılışı, yılın felaketiymiş!
Sözcü’nün son hedefi Danıştay’ın tarihi kararı ve Başkan Erdoğan’ın imzasıyla 86 yıl sonra 24 Temmuz’da ibadete açılan Ayasofya oldu. Dünkü manşetinde 2020 yılında Türkiye’de yaşanan deprem ve çığ gibi ‘felaketlere’ yer veren gazete, İslam alemini sevince boğan Ayasofya’nın ibadete açılmasını da ‘felaket’ olarak gördü. Haçlı’nın Sözcü’sü, dünyanın Ayasofya’nın açılışına gösterdiği tepkiyi de ‘felaket’ gerekçesi olarak sundu.

Haçlı’nın Sözcüsü! Ayasofya’nın ibadete açılışı, yılın felaketiymiş!

Sözde ulusalcı Sözcü Gazetesi, bugün manşetinde büyük bir skandala imza attı. Eski Türkiye döneminden kalma alışkanlıklarla saldırganlığını sürdüren Sözcü’nün Ayasofya’nın açılmasını 2020 yılında gerçekleşen felaketlerden biri olarak gösterdi. 2020 yılında Türkiye’de yaşanan ‘felaketlere’ yer veren Sözcü, temmuz ayında Ayasofya görseli kullandı.

Âlem sevindi, Sözcü üzüldü

Logosunda gözlerini kullandığı Mustafa Kemal’in ismini sömürerek okuyucu kitlesi kazanmaya çalışan Sözcü, emperyalistlerin borazanlığını yapmaya devam ediyor. Sözcü dünkü manşetinde, Ayasofya’nın açılmasını felaket olarak okuyucularına sundu. Ayasofya’nın açılmasının felaket olarak gösterildiği haberde, “Yıllarca müze olarak hizmet veren İstanbul’daki Ayasofya Camii 86 yıl sonra ibadete açıldı” ifadelerine yer verildi.

Danıştay’ın tarihi kararı ve Başkan Erdoğan’ın imzasıyla 86 yıl sonra 24 Temmuz’da mahşeri bir kalabalıkla kılınan Cuma namazı sonrası Ayasofya’nın ibadete açılmasının İslam âlemini sevince boğduğunu görmezden gelen gazete, Haçlı efendilerine yaranmak için “Dünya tepki gösterdi” yorumunda bulundu. Türkiye açısından 2020’nin en önemli olaylarından biri olan Ayasofya’nın yeniden ibadete açılmasına “felaket” diyen Sözcü, bu manşetiyle İslam düşmanlığını bir kez daha tescil etmiş oldu.

İmamına da saldırmışlardı

Sözcü, geçtiğimiz hafta da Ayasofya Camii Baş İmamı’nı hedefe koymuştu. Sözcü, Ayasofya Camii Baş İmamı Prof. Dr. Mehmet Boynukalın’a sırf 10 Kasım’da Mustafa Kemal ile ilgi paylaşım yapmadığı gerekçesiyle iki gün manşetten yayımladığı yalan haberlerle itibar suikasti düzenlemişti.

Kaynak:yeni akit


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nuri Ünal'dan Sözcü'nün Ayasofya manşetine tepkiÖnceki Haber

Türk Diyanet Vakıf-Sen Genel Başkanı Nur...

Fikri’nin ayıbını örtmek isterken iyice rezil oldu! Kılıçdaroğlu’ndan “bizde de başörtülü var” şovuSonraki Haber

Fikri’nin ayıbını örtmek isterken iyice...

Yorum Yazın

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar