forex

15 Temmuz Gazilerinden Arınç’a; “Bu defa hangi kozmik garabete vesile olmaya çalışıyorsun? “

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
15 Temmuz Gazileri Arınç’a “Bu defa hangi kozmik garabete vesile olmaya çalışıyorsun? ” sorusunu sorarak basın açıklamasında bulundu. Açıklama metninin tamamı aşağıda yer almaktadır.

4nabZJ

15 Temmuz’dan sonraki süreçte, toptancı bir yaklaşımla KHK ‘lılara güzellemeler yapan, tıpkı fetö terör örgütünün zehirli diliyle sözde KHK lı mağdur algısının yayılması için “KHK FACİADIR” demekten geri kalmayan, Devlet adamlığının ağırlığını taşıyamayan, tırnak içinde “ özgül ağırlığı” olan BÜLENT ARINÇ bilmelidir ki, ŞEHİT VE GAZİ KANLARI İLE SULANAN BU MEYDANLAR SAHİPSİZ DEĞİLDİR. Gaziliğin ve Şehit Yakınlığının ağırlığını canımız pahasına taşıyan bizler, meydanı asla boş bırakmayacağız.

15 Temmuz Gazilerinden Arınç’a; “Bu defa hangi kozmik garabete vesile olmaya çalışıyorsun? “


Kozmik oda çilingirliği yapan, “fetönün terör örgütü olduğunu 15 Temmuz gecesi anladım , Bana ahmak diyebilirsiniz” diyen Bülent ARINÇ’a sesleniyoruz: Eyy Ahmak ARINÇ ! Bu defa hangi kozmik garâbete vesile olmaya çalışıyorsun? Kozmik odada Çilingirlik görevini tamamladın. Şimdi ise cezaevinde yatan zalimleri kurtarmak için KOÇBAŞI görevini mi üstlendin? Kritik davalarda görev yapan hakim ve savcılarımızı SEN hangi cüretle tehdit edebiliyorsun? Devletihanet eden hainlerin 16 Temmuz sabahı, donla çekilen fotoğraflarını unutma !

15 Temmuz Gazilerinden Arınç’a; “Bu defa hangi kozmik garabete vesile olmaya çalışıyorsun? “
6 – 7 Ekim olaylarında Yasin Börü ve onlarca vatandaşımızın pkk tarafından katledilmesine sebep olan SELAHATTİN DEMiRTAŞ’ı çok seven ARINÇ’a , “kişi sevdiği ile beraberdir” hadis-i şerifini hatırlatıyoruz.

YrwZIc

Fetö‘nün terör örgütü olduğunu 15 Temmuz gecesi anladım deyip, APO’nun heykelini dikeceğiz diyen Demirtaş’a güzellemeler yapan bu ahmak, tüm bunlar yetmezmiş gibi, gezi eylemlerinin finansörü olmakla suçlanan, Osman Kavala’nın aklanması tavsiyesinde bulunmuştur. Bülent Arınç hangi akla hizmet etmekte, hangi bayrağa selam vermektedir ?

Evinde KHK’lı çalıştıran, arabasına KHK’lıların çalıştığı istasyondan yakıt pompalatan, maaşının yarısını KHK’lılara vereceğini beyan eden, hatta bana cübbemi giydirecekler diyecek kadar yörüngesini şaşıran Arınç’ın , bu defa kendisine ahmak dışında hangi sıfatı yakıştıracağını milletçe merak etmekteyiz.


Aziz milletimiz bu şahsı yıllar yılı önemli makamlara getirmişken, kerâmeti kendinden bilen ARINÇ, zaman ayarlı bomba gibi, bir yerlerden talimat almışçasına, sanki bir Truva atı gibi ülkede ne kadar terör örgütü varsa mağduriyet edebiyatıyla bunlara sahip çıkmaya, terör örgütü temsilcilerini cici çocuk gibi gösterip, güzellemeler yapmaya devam etmektedir.


Şüphe yok ki bu garabeti halkımız unutmayacak, devletimiz ise bu şahsa artık daha fazla tahammül göstermeyip, kendisini çok sevdiği Demirtaş ile aynı yere gönderecektir.

İletişim Başkanlığı'ndan Bülent Arınç açıklaması: Cumhurbaşkanımız...
Bülent Arınç, Fetullah Gülen’in donunu koklayıp ihanet damgası yiyenlerle, Kandil’de devlete meydan okuyup fare deliklerinde yaşayanlarla aynı yörüngede, aynı söylemlerde buluşmuştur. Tarih bunları kaydetmiş, bu şahsın, milletin ve devletin sabrını sınama kotası artık dolmuştur. Vatan evlatları artık bu şahsa daha fazla tahammül etmeyecektir.


Hakkaniyet Ocakları olarak bu söylemlerde bulunduğu her mekanda ,her yayında, anında karşısına dikilip, gereken meşru cevap verilecektir. Başında Cumhurbaşkanlığı ibaresi bulunan Yüksek istişare Kurulunda üye olan bu şahsın, derhal görevinden el çektirilip, milletimizin gönlünün daha fazla kırılmaması, terör örgütlerini daha fazla cesaretlendirmesinin önünün kapatılması gerektiğini düşünüyor, Takdiri yüce milletimize bırakıyoruz.

 


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Artline Kalem ÇeşitleriÖnceki Haber

Artline Kalem Çeşitleri

Yunanistan'ın gözü döndü! İyice kudurdular: Türkiye için suikast çağrısı!Sonraki Haber

Yunanistan'ın gözü döndü! İyice kudurdul...

Yorum Yazın

Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan BİP ve Telegram paylaşımı
Mansur Yavaş’tan U dönüşü Yaptıkları skandal ‘yanlışlıkla olmuş’
Erdoğan'la fotoğrafını gösteren Aliyev: İki gardaş!
ABD Adalet Bakanlığı itiraf etti: YPG, terör örgütü PKK'nın alt koludur
15 yaşındaki kız, HDP'li vekilin rezil teklifini açıkladı
DEİK üyeleri ile toplantı! Başkan Erdoğan bütçe uygulama sonuçlarını açıkladı.
Yunan medyasından çarpıcı çıkış: Türkiye ile gerilimden kaçınmalıyız
İçinde CHP'lilerin de olduğu 'jigolo çetesi'nden dev vurgun! .
CHP’li Faik Öztrak'ın 'çöp' algısı çöktü!
Kılıçdaroğlu'nun fakir diye paylaştığı kadın dolandırıcı çıktı!
Selçuk Bayraktar'dan heyecanlandıran paylaşım: 'Akıncı geliyor!'
T24 takipçisinden alçak tweet!
Cumhurbaşkanı Erdoğan aşı olurken İrfan'dan çirkin sözler
Kılıçdaroğlu’nun Başdanışmanı ekonomist Prof. Dr. Mehmet Hasan Eken istifa etti
Rum Kesimi Kıbrıslı Türklere yollanan aşı tedarikini engelliyor!
TÜMBİFED, bürokratlar ile iş insanları arasındaki buzları eritecek
İBB'nin çift maaşlı yeni Halkla İlişkiler şefi Dilek Karafazlı: AK Parti ile iç savaştan kaçış yok
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan Kılıçdaroğlu'na: Allah'ın verdiği havayı boşa tüketiyorsun
Edirne Belediye Başkanı Recep Gürkan'ın 2 yıl hapis istendi
Biden'ın seçim ekibinde yer alan isim hile yaptığı iddiasıyla tutuklandı

Başka haber bulunmuyor!

Ana Sayfa
Web TV
Foto Galeri
Yazarlar