ANA SAYFA > YAŞAM > Kendisiyle ilgili YouTube kanalında mafya imamı diyen İrfan Aydın'a Sedat Peker'den yanıt geldi. Peker ne söyledi?

Kendisiyle ilgili YouTube kanalında mafya imamı diyen İrfan Aydın'a Sedat Peker'den yanıt geldi. Peker ne söyledi?

973
A+ A- Sesli Dinle
PAYLAŞ
Kendisiyle ilgili YouTube kanalında mafya imamı diyen İrfan Aydın'a Sedat Peker'den yanıt geldi. Peker ne söyledi?

Kendisine ait YouTube kanalında Sedat Peker ile ilgili yayınlar yapan İrfan Aydın'a Sedat Peker'den yanıt geldi. Ergenekon kumpas davasında Silivri Cezaevi'nde yatan Peker kendisine 'Fetö'nün Mafya İmamı' diyen İrfan Aydın'a YouTube kanalı üzerinden yayınladığı bir videoyla yanıt verdi.

Sedat Peker'den İmamoğlu yazısı: Kafam gerçekten yine karışıyor

Son zamanlarda yayınladığı videolarla dikkatleri üzerine çeken Sedat Peker, yaptığı açıklamalara bir yenisini daha ekledi.

 

PEKER’DEN 5. VİDEO

Hakkında yapılan algı operasyonlarını masaya yatıran Sedat Peker, beşinci videoyu da kamuoyuyla paylaştı.  Bu kez yayınladığı videoda da önemli detaylara yer veren Sedat Peker,  uzun zamandır 3. Göz Gazetesi adıyla youtube kanalı üzerinden, kendisini hedef alarak yayınlar yapan İrfan Aydın ile ilgili çarpıcı açıklamalarda bulundu.

 

TÜRKİYE’DE DEV OPERASYON

Yaptığı açıklamalarla gündeme bomba gibi düşen Sedat Peker, geçtiğimiz günlerde sosyal medya üzerinden kendisine ağır hakaretler ve tehdit eden şahısları ifşa ederek, bir grup şebeke tarafından kamuoyunda algı oluşturulduğunu ve  devlet yetkililerine çağrıda bulunduğu son videosunun ardından, Türkiye’de 'Hijyen’ adı altında dev operasyon başlatılmış, 10 kişi gözaltına alınmıştı.

 

BU OPERASYON ONLARA MI YAPILDI, YOKSA BANA SEVENLERİME Mİ YAPILDI

Operasyon hakkında da açıklamalarda bulunan Peker, “… Devletimiz sağ olsun, küfürlü konuşma yapanları gözetim altına aldı. Bir anda yaygara, ‘Sedat Peker’i tehdit edenler göz altına alındı’ diye… Hikayenin öteki boyutu, onlardan 4 kişi gözaltına alındı… Bana küfür edenlere karşı siz neden bu adama küfür ediyorsunuz.. Bir gün kendisi derse ki sizi mahvederiz dedi diye, küfür etmeyen, hakaret etmeyen 8 kişi gözaltına alındı. 2 katı kadar.. Allah aşkına bu operasyon onlara mı yapıldı, yoksa bana sevenlerime mi yapıldı… alınanlara da şu soruyu soruyorlar: ‘Suç örgütü lideri Sedat Pekerîn örgütüyle ne zaman tanıştın? İçine ne zaman girdin? Diye… Bu arkadaşlar suçu ve suçluyu övmekten işlem göreceklermiş. Suçlu kim? Ben… Sizce küfür eden ben miyim? Siz şahitsiniz. Bir kere tehdit ettim mi siz şahitsiniz… Bu arkadaşların da delil olarak tespihlerini almışlar benim örgütümdeler diye... Gerçekten çok enteresan… “ ifadelerine yer verdi.

 

İşte o açıklamalar…

“Bugün 3. Göz olarak youtube kanalında yayın yapan televizyonun sahibi, gazeteci İrfan Aydın ile ilgili kendisinin deli saçması yorumlarıyla ilgili bir şeyler anlatmaya gayret edeceğim. Kıymetli dostlarım, ben 16 yaşındayken bir psikiyatriste gitmiştim. Kendisine, kendi ruh dünyamın içindeki kargaşaları anlatmıştım. Kendisi bana delilere verilen hapları vermişti. 2-3 gün içtiğimde bunun bana iyi gelmediğini anladım. Çünkü, normal olan aklımızı da tamamen kaybetmiştik. Sonra kendimi hangi ruhsal anlamda sıkıntıya oturtabileceğime çözüm bulmak için Abraham Maslow’un hümanist psikolojisine kadar yani en uçtaki iki kuram, ortadaki tüm kuramları inceledim. profitis analiz temel ilkelerinde sorunun üstüne giderek tedavinin, Abraham Maslow da sorunun üzerine gitmeden, bilinçaltının derinliklerine, onu olumlu betimlemelerle göndererek bu şekilde bir tedavi yöntemini savunuyor. Bunun yanında Budizm, Hinduizm ve Şamanizm… Bunların haricinde 4-5 bin senelik bu köklü eğitim-öğretim şeyhlerinin, çünkü oralarda bunlar din olarak kabul edilmiyor. Bunları inceledim, ruh sağlığına nasıl yaklaşıyorlar diye? Tabiî ki semavi dinler… ve bizim yüce dinimiz…

 

AKILLI DESEM VALLAHİ AKILLI DA DEĞİL

Ben kendimi bu  anlamda bir yerlere oturtturabildim. Ancak birazdan anlatacağım sebeplerle bu İrfan Aydın isimli arkadaşın ben psikolojik dünyasının bu betimlemelerin hiçbirine girdiğini anlayamadım, göremedim, bilemedim. Vallahi deli desem deli değil, ama akıllı desem vallahi akıllı da değil…

Kendisi yayına başladığı zamanlarda, çok önemli yayına başladığı tarihlerden 8-9 ay önce İstanbul Adliyesi’ne bir dilekçe veriliyor. Bu dilekçede, kendisinin anlattığı, benim yayınladığım tweetler ve diğer birkaç şey, gösterilerek benim FETÖ’cü olduğum şikayeti yapılıyor. İstanbul Başsavcılığında hali hazırda durmakta o dilekçe, örgütlü suçtan… FETÖ bölümlerine bakan savcıların önünde…

 

Bu arkadaş bir açıyor, ‘Sedat Peker FG plakalı bir arabaya biniyordu’, GF 01’miş bunun plakası… Bu da benim örgütün hiyerarşisi içerisinde, FETÖ’cülerin içerisinde konumumu anlatıyormuş… Konumumum yüksekliğini gösteriyormuş… Kıymetli kardeşlerim 10 senedir cezaevindeydim, Anayasa Mahkemesi’nin kararıyla tahliye edildim. Tabi ani bir tahliye olduğundan dolayı, dışarıda bekleyen bir araba yok… İki tane jip araç kiralama servisinden aracı kiraladık. Kısa bir süre 10-15 gün bunara bindik.. Daha sonra kendi arabamızı aldık yolumuza devam ettik.

 

BU ARABANIN PLAKASINI BİR SORGULASANA…

Ya bütün dünyayı velveleye verip, ‘FG plakalı arabaya biniyor’, ‘FG 01’… Ya kardeşim bu arabanın plakasını bir sorgulasana… Bu araba benim mi, ayrıyeten kiralama şirketinin mi… Kiralanmış ya bunu bir görsene..  Ya kiralama şirketinden olmasa da normal FG plakalı herkes Fetullahçı diye dillendirilebilir mi? Az önce de dediğim gibi insan psikolojisiyle yazılmış hemen hemen tüm eserleri inceledim.  Bu arkadaşı tarif eden şeyleri vallahi yemin ederim, ben bulamadım. Ben kendimi çok aykırı zannederdim, ama kendimi tanımlayabileceğim bilgilere eriştim. Ama bu arkadaşla ilgi hiçbir yerde bir tarif yok.

FETHULLAHIN MAFYA İMAMI

Benim Fethullahın mafya imamı olduğumun ikinci ve en büyük delil olarak attığım tweetleri gösteriyor.ama tabiî ki ona bunu öğretenler kurnaz.. Çünkü insanoğlunun hafızayı beşerdir. Benim o tweetleri hangi sebeple paylaştığımın üzerinden 3-4 sene geçmiş. Tabii genç arkadaşlarımız bilmiyor. Onların üzerine çalışıyorlar.

 

CUMHURBAŞKANI MAFYA İLE BERABER…

Bir düğüne davetliydim. Düğünde de sayın Cumhurbaşkanımız da oradaydı. Bütün herkes de yanına gidip saygısını sunduğu için,  ülkemizin Cumhurbaşkanı… Ben de gidip saygılarımı sundum kendisine.. Ve bu tokalaşma anında çekilen resimleri, bir anda sosyal medyaya düştü. Kıyamet koparıyorlar. Ülkenin Cumhurbaşkanı mafya ile beraber diye...

 

EĞER Kİ BEN MAFYA BABASIYSAM…

Ben de o zaman burada bir adaletsizlik olduğu için bu algıyı nasıl tersine çeviririm diye hemen arabanın içindeki arkadaşa, hemen şu tweetleri at dedim. Twetler şöyle: ‘Eğer ki ben mafya babasıysam, 90’lı yıllarda benden neden öğrenci bursu istediniz? ‘Eğer ben mafya babasıysam 90’lı yıllarda benden neden kurban parası istediniz? 90’lı yıllarda benden neden himmet olara para istediniz? Ve en son ki tweete de şöyle süsledim: ‘Sadece 10 tane yaptırılan, içine Fetullah Gülen yazan atın saati bana niye yolladınız?’ dedim. Tabii sizin de takdir edeceğiniz üzere bizim sayın Cumhurbaşkanı ile çekildiğimiz fotoğraf unutuldu ve bu bir anda gündeme düştü.

ONLAR AKILLILAR YA … ÇOK KURNAZLAR YA…  

Ve daha sonra Fetullahçı olarak bilinen önemli yazarlar, Önder aytaç, Emre Uslu… Bunlar FETÖ’nün önemli propaganda imamları… Hepsi birbirine girdi.  Sedat Peker gibi bir adama altın saat verdiyseniz, bu bizim mücadelemiz neden başarıya ulaşamadığı belli dediler. 3-4 gün bu böyle devam etti. Onlar akıllılar ya… Algı çalışması yapıyorlar ya… Çok kurnazlar ya…  Ben aklımın zekatını bunlara versem, bunlar süper zekayız diye sokaklarda gezerler. 4 gün sonra akılları başlarına geldi. Ve basın yoluyla bana ‘altın saati göster o zaman’ dediler. Ben de ‘saati kaybettim, saat yok’ dedim.

 

İLK ETKİSİZ HALE GETİRİLECEKLER LİSTESİNDE OLAN KİŞİYİM

… İnsanda biraz akıl olur, biraz mantık olur.. Sen 26 kişilik ilk etkisiz hale getirilecekler listesinde olan kişiyi, tek sivil olan kişiyi Fetullahçı olarak adlandıracaksın, Ergenekon sanıklarının hepsine zulüm ettiler. Ancak onların içindeki bir kişiye en çok daha zulüm ettiler. Beni annemin cenazesine göndermediler.

AVRASYA OPERASYONU, KELEBEK OPERASYONU OLDU

O dönemin Hürriyet Gazetesi’nin genel yayın yönetmeniydi… Daha sonra CHP’de milletvekili adayı oldu, O beyefendinin bir köşe yazısı vardı.’Kimse kendini kandırmasın. Ergenekon operasyonun ilk ateşi Sedat Peker’e yapılan operasyon olan Kelebek operasyonu ile yapıldı. İlk 3 gün adı Avrasya Operasyonuyken ondan sonra adı değiştirilip Kelebek operasyonu oldu.

 

BU OPERASYON ONLARA MI YAPILDI, YOKSA BANA SEVENLERİME Mİ YAPILDI

… Devletimiz sağ olsun, küfürlü konuşma yapanları gözetim altına aldı. Bir anda yaygara, ‘Sedat Peker’i tehdit edenler göz altına alındı’ diye… Hikayenin öteki boyutu, onlardan 4 kişi gözaltına alındı… Bana küfür edenlere karşı siz neden bu adama küfür ediyorsunuz.. Bir gün kendisi derse ki sizi mahvederiz dedi diye, küfür etmeyen, hakaret etmeyen 8 kişi gözaltına alındı. 2 katı kadar.. Allah aşkına bu operasyon onlara mı yapıldı, yoksa bana sevenlerime mi yapıldı… alınanlara da şu soruyu soruyorlar: ‘Suç örgütü lideri Sedat Pekerîn örgüyütle  ne zaman tanıştın? İçine ne zaman girdin? Diye… Bu arkadaşlar suçu ve suçluyu övmekten işlem göreceklermiş. Suçlu kim? Ben… Sizce küfür eden ben miyim? Siz şahitsiniz. Bir kere tehdit ettim mi siz şahitsiniz… Bu arkadaşların da delil olarak tespihlerini almışlar benim örgütümdeler diye... Gerçekten çok enterasan…

 

SARI BASIN KARTIN NEREDE?

O irfan Aydın denen arkadaşımız herhalde televizyoncu diye alınmadı. Basın diye.. Peki bir sorun, senin Sarı Basın Kartın nerede diye? Yok. Youtube’da bir televizyon kanalı açmak benim evdeki ufak çocuğum da açar, müracaat edip.. Bu mu şimdi gazetecilik…  Daha da enteresanı var…

 

DERİN DEVLET DİYE BİRİLERİNİ BAĞLIYOR!

Darbeyi övmekten, Fetö’den cezaevinden çıkan bu şahıs, televizyon kanalı açıyor ve durmadan benimle ilgili yayın yapıyor ve birilerini bağlıyor, diğerlerini… Derin devlet diye birilerini bağlıyor. O da derin devlet olarak katılıyormuş.

 

POLİSLERE SAVCILARA YARDIMCI OLMAK İSTİYORUM

Sonuç, beni savundukları için o arkadaşlara bir dava açacaksanız, ben iyi bir vatandaş olarak polislere savcılara yardımcı olmak istiyorum. İrfan Aydın isimli şahıs Emre Uslu’nun tweetlerini retwetliyor. Adem Yavuz Aslan’ın video paylaşımlarının altına yorum yazıyor. Bunlar devlette yoksa bizde var. Bunları da adliyeye daha yeni bildirdik. Eğer isteyen olursa kendilerine de bildiririz.

 

O ARKADAŞIN YAPTIĞI FETÖ’NÜN PROPAGANDASINA YARDIM ETMEK

O arkadaşların yaptığı suçu suçluyu övmek değil. Kanunu çok iyi biliyorum. Ancak o arkadaşın yaptığı FETÖ’nün propagandasına yardım etmek, bunu da basın kanalıyla yaptığı için cezası yarı oranda arttırılır.. En iyi ihtimalle geçmişte darbeyle ilgili o yayınları da birleştirildiğinde ceza katlanır, ancak o arkadaşı ifadeye bile çağırmıyorsunuz.

 

SAÇMA DOSYALARDAN DOLAYI BURADAYIM

Yurtdışında bulunan FETÖ’nün bütün youtube kanallarına bir bakın. … Bu ülkede en çok benim aleyhimde konuşuyorlar.. Bu da yetmiyor. Bulunduğum ülkede her gün şikayet dilekçeleri yazıyorlar her kurumlara… Hangi ülkeye gitsem, o ülkenin istihbarat birimlerinin gözleri üzerime dönüyor.  Türkiye’de polislerin hakkımda yaptığı saçma dosyalardan dolayı buradayım. Dosya ne?  Organize suç örgütü lideri… Dosyanın içindekileri de daha sonra anlatacağım.

TURŞUMU MU KURACAKSINIZ?

…. Beni yurtdışından istemek için şimdiden yazışmalar ayarlıyorlar. Ya hayırdır ya FETÖ’cülerin liderleri yurtdışında kaçtı 6-7 sene sonra, kırmızı bülten çıkarıp istediniz. Daha mahkeme kararı yok. Daha tutuklama yok, daha hiçbirşey yok, beni nasıl alırsınız diye onu düşünüyorsunuz. Turşumu mu kuracaksınız? Vallahi beni cezaeviyle korkutamazsınız, ömrümün 16 buçuk senesi cezaevinde geçti..

 

YENİ BİR HİKAYE BAŞLADI

… Bir de yeni bir hikaye başladı. İki Sayın bakanın ismini veriyorlar. Kendilerinin arasında sorun olduğunu söylüyorlar. Ben bu konulara hiç girmiyorum. Girmeyeceğim. Çünkü bu gereksiz konuların içinde boğuluyorum. Neymiş efendim sayın İçişleri Bakanı beni kaçırmış, kurtarmış, bana şimdi bir düşman yarattılar…

 

SEDAT PEKER’İN CİĞERİNİ SÖKÜN

.. ve olayın sonunda bu konu emniyete nasıl inecek biliyor musunuz? Sedat Peker’in ciğerini sökün! Akşam yemeğinde de ısıtıp pişirin. Ben sayın bakanımla hayatımda bşr kere yan yana gelmedim. Veya özel dostluğumuzu gerektirecek hiçbir şeyimiz olmadı. Şimdiki yeni hikaye bu. Ben kendimi biliyorum. Bunu yayanların da kim olduğunu biliyorum. Yandan devamlı yeni hikayeler…

 

ELBET BİR GÜN BİR SAVCININ DİKKATİNİ ÇEKECEK

Bütün bağlantılar elbet bir gün bir savcının dikkatini çekecek . Burada normal olmayan bir şey var diyecek. Ya arabamı kurşunlattı diyor. Arabası yok. Hangi arabayı kurşunlattım? Bunlar çok zekiler ya benim konuşmalarımı psikologlara incelettiriyorlarmış. … her zaman söylediğim gibi ben sizi mahçup etmeyeceğim. Ancak şunu unutmayın. İnsanoğlu hafızayı beşerdir. Yeni nesle algı yapıyorlar. Buna izin vermeyin. Turanı kuracağız. Yüce Allah’a emanet olun”

HABERE AİT VIDEO


Kaynak: AKGAZETE
PAYLAŞ
Önceki Haber TCMB ile Katar Merkez Bankası arasındaki swap tutarı yükseltildi
Sonraki Haber Ahıska Türklerinin yakın tarihi...KIPÇAKLAR...

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU