depolama Engelli Erişim Cihazı Merdiven Tırmanma Cihazı Taşıma iletme Sistemi Uluslararası evden eve nakliyat Adak
Site sol sabit reklam -binali
Site sağ sabit reklam -binali
ANA SAYFA > SİYASET > AK Parti'de İstanbul ve ilçe adayları belli oldu!

AK Parti'de İstanbul ve ilçe adayları belli oldu!

2073
A+ A- Sesli Dinle
PAYLAŞ
AK Parti'de İstanbul ve ilçe adayları belli oldu!

Yarın düzenlenecek aday tanıtım toplantısı öncesi, AK Parti'nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi ve ilçe belediyelerinin adayları netleşti. 3 ilçe ise MHP'ye bırakıldı.

AK Parti'de İstanbul ve ilçe adayları belli oldu!

AK Parti İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak'ın İstanbul ilçelerin aday gösterilecek isimleri arayarak programa davet ettiği bildirildi.

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Binali Yıldırım

Haber7'nin haberine göre, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan Adayı'nın Binali Yıldırım'ın olması kesinleşti.

İstanbul ilçe adaylarının isimleri ise şu şekilde:

1. Adalar: Özlem Öztekin Vural (AK Parti Adalar İlçe Başkanı)

2. Arnavutköy:Ahmet Haşim Baltacı (Mevcut belediye başkanı)

3. Ataşehir: İsmail Erdem (Sancaktepe Mevcut Belediye Başkanı)

4. Avcılar: İbrahim Ulusoy (Avcılar Murat Kölük Devlet Hastanesi Başhekimi)

5. Bağcılar: Lokman Çağrıcı (Mevcut belediye başkanı)

6. Bahçelievler: Hakan Bahadır (AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı / Doktor)

7. Bakırköy: Mehmet Umur (27.Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili Adayı)

8. Başakşehir:Yasin Kartoğlu (Mevcut belediye başkanı)

9. Bayrampaşa: Atila Aydıner (Mevcut belediye başkanı)

10. Beykoz:Murat Aydın (Zeytinburnu mevcut belediye başkanı)

11. Beylikdüzü: Mustafa Necati Işık (AK Parti Beylikdüzü İlçe Başkanı)

12. Beyoğlu:Haydar Ali Yıldız (Cumhurbaşkanı Başdanışmanı ve 26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili)

13. Büyükçekmece:Mevlüt Uysal (İBB mevcut belediye başkanı)

14. Çatalca: Mesut Üner (AK Parti Çatalca İlçe Başkanı / Mimar)

15. Çekmeköy: Ahmet Poyraz (Mevcut belediye başkanı)

16. Esenler: M. Tevfik Göksu (Mevcut belediye başkanı)

17. Esenyurt:Azmi Ekinci (26. Dönem AK Parti İstanbul Milletvekili)

18. Eyüpsultan: Deniz Köken (Gaziantep Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreteri)

19. Fatih:Ergün Turan (TOKİ eski başkanı)

20. Gaziosmanpaşa:Hasan Tahsin Usta (Mevcut belediye başkanı)

21. Güngören: Fatih Özçiçek (Meclis Üyesi)

22. Kadıköy: Özkan Özgül Yavuz (İstanbul Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri / KADEM Yönetim Kurulu Üyesi)

23. Kağıthane: Mevlüt Öztekin (AK Parti Kağıthane İlçe Başkanı)

24. Kartal: Ebubekir Taşyürek (İBB Meclis Üyesi)

25. Küçükçekmece:Temel Karadeniz (Mevcut belediye başkanı)

26. Pendik: Ahmet Cin (AK Parti İstanbul İl Başkan Yardımcısı)

27. Sancaktepe: Şeyma Döğücü (AK Parti İstanbul İl Kadın Kolları Başkanı)

28. Sarıyer: Salih Bayraktar

29. Sultanbeyli: Hüseyin Keskin (Mevcut belediye başkanı)

30. Sultangazi: Abdurrahman Dursun

31. Şile: İlhan Ocaklı (AK Parti Şile İlçe Başkanı)

32. Şişli: Fatma Özden Ay (Şişli Belediye Meclis Üyesi)

33. Tuzla: Şadi Yazıcı (Mevcut belediye başkanı)

34. Ümraniye: İsmet Yıldırım (KİPTAŞ eski Genel Müdürü)

35. Üsküdar:Hilmi Türkmen (Mevcut belediye başkanı)

36. Zeytinburnu: Ömer Arısoy (Kültür ve Turizm Bakan Yardımcısı)

37. Silivri: MHPye verildi

38. Maltepe: MHP'ye bırakıldı

39. Beşiktaş: MHP'ye bırakıldı

Kaynak: Haber 7
PAYLAŞ
Önceki Haber Mine Kırıkkanat'a soruşturma açıldı
Sonraki Haber Başkan Erdoğan 'Yılın Fotoğrafları'nı seçti

SEN DE DÜŞÜNCELERİNİ PAYLAŞ!

Dikkat! Suç teşkil edecek, yasadışı, tehditkar, rahatsız edici, hakaret ve küfür içeren, aşağılayıcı, küçük düşürücü, kaba, pornografik, ahlaka aykırı, kişilik haklarına zarar verici ya da benzeri niteliklerde içeriklerden doğan her türlü mali, hukuki, cezai, idari sorumluluk içeriği gönderen Üye/Üyeler’e aittir.


yükleniyor

BU HABERİ OKUYANLAR BUNLARI DA OKUDU

Anket

Yeni İnternet Sitemizi Beğendiniz mi?

Namaz Vakitleri

İmsak Güneş Öğle İkindi Akşam Yatsı